Usługi

Hamownia 4x4  -zwiększamy moc silników  turbodoładowanych  w oparciu o wykonywane pomiary na hamowni stacjonarnej.

Mapowanie silnika diesla – czyli tuning elektroniczny
W Diesel-Tuning wykonujemy mapowanie silnika diesla, w oparciu o wyniki badań diagnostycznych, jakie przeprowadzamy na naszej hamowni 4x4. Dzięki temu bazujemy na dokładnych, specjalistycznych pomiarach, które pozwalają nam osiągnąć, najlepsze wyniki tuningu elektronicznego.

Hamownia Świątek 4WD-ECO

Hamownia inercyjna z opcjonalnie łączonym napędem rolek. Masa rolek 8 x 116 kg.
Wzdłużny rozstaw osi regulowany w zakresie 2300 - 3400 mm. Hamownia przeznaczona jest do kontroli i sprawdzania mocy samochodów w celach diagnostycznych, szczególnie przydatna jest w przypadku weryfikacji przeróbek tuningowych. Umożliwia nam sprawdzenie mocy oraz momentu obrotowego w Waszych samochodach, przed i po modyfikacji sterownika.
Krótki czas pomiaru (opcja bezwładnościowa) gwarantuje nie przeciążanie silnika podczas pomiaru.     

Na podstawie wykonywanych pomiarów analizujemy kondycję auta i modyfikujemy oprogramowanie fabryczne pod kątem poprawy osiągów i optymalizacji parametrów pracy.
Chip tuning diesel – mapowanie silnika diesla i inne usługi ...

W Diesel-Tuning zajmujemy się elektronicznym tuningiem silników. To najefektywniejsza i najbezpieczniejsza dla jednostek napędowych metoda podnoszenia mocy silnika. Dzięki niej:
 ·         uzyskujemy więcej KM
 ·         zwiększamy moment obrotowy
 ·         optymalizujemy parametry pracy silnika
 ·         zmniejszamy zużycie paliwa
 Chip tuning diesli pozwala więc poprawić osiągi, zwiększyć maksymalną osiąganą prędkość, co przekłada się na większy komfort prowadzenia pojazdu oraz większe bezpieczeństwo, między innymi podczas wyprzedzania. Tuning elektroniczny silnika niejednokrotnie wymaga także podejmowania dodatkowych działań, takich jak modyfikacja automatycznych skrzyni biegów. Tuning skrzyni biegów to zabieg, który w przypadku automatów często jest konieczny, by osiągi były jak najlepsze.
Ponadto zajmujemy się modyfikacją pracy takich podzespołów, jak:
-EGR
-DPF ,
-klapy wirowe
-przepustnice.
Mapowanie silnika diesla to inwestycja, która przynosi wymierne efekty – lepsze przyspieszanie auta, większa elastyczność silnika i mniejsze spalanie pozwalają rozkoszować się jazdą w każdych warunkach.

Umów się na wizytę i popraw osiągi swojego samochodu !

Prosimy o telefoniczne zarezerwowanie terminu - dział:  "KONTAKT"   Podczas badania samochód jest bezpiecznie zapięty za pomocą 4 pasów. Po badaniu otrzymujemy kolorowy wykres  mocy i momentu obrotowego obrazujący przebieg tych parametrów w całym zakresie obrotowym. Więcej fachowych informacji na temat działania hamowni znajdziecie na stronie producenta:  www.swiatek.com.plSzukaj