Szukaj

Usługi

Hamownia 4x4  -zwiększamy moc silników  turbodoładowanych  w oparciu o wykonywane pomiary na hamowni stacjonarnej.

Hamownia Świątek 4WD-ECO.
Hamownia inercyjna z opcjonalnie łączonym napędem rolek. Masa rolek 8 x 116 kg.
Wzdłużny rozstaw osi regulowany w zakresie 2300 - 3400 mm. Hamownia przeznaczona jest do kontroli i sprawdzania mocy samochodów w celach diagnostycznych, szczególnie przydatna jest w przypadku weryfikacji przeróbek tuningowych. Umożliwia nam sprawdzenie mocy oraz momentu obrotowego w Państwa samochodach, przed i po modyfikacji sterownika. Krótki czas pomiaru (opcja bezwładnościowa) gwarantuje nie przeciążanie silnika podczas pomiaru.     
Prosimy o telefoniczne zarezerwowanie terminu - dział:  "KONTAKT"   Podczas badania samochód jest bezpiecznie zapięty za pomocą 4 pasów. Po badaniu otrzymujemy kolorowy wykres  mocy i momentu obrotowego obrazujący przebieg tych parametrów w całym zakresie obrotowym. Więcej fachowych informacji na temat działania hamowni znajdziecie na stronie producenta:  www.swiatek.com.pl

Na podstawie wykonywanych pomiarów analizujemy kondycję auta i modyfikujemy oprogramowanie fabryczne pod kątem poprawy osiągów i optymalizacji parametrów pracy.

Poza podnoszeniem mocy
-zajmujemy się również modyfikacją pracy takich podzespołów jak EGR,  DPF,  klapy wirowe,  przepustnice, korektą zapalania itp.